Hakkımızda


Meskom İnşaat 

Meskom İnşaat Akaryakıt Özel Sağlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti  09.11.2007 tarihinde kurulmuştur.

Biz Meskom İnşaat olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Gayrimenkul sektörünün global krizin etkilerini en ağır şekilde hissettiği 2009 yılında MESKOM İNŞAAT ,ilk projesi olan SAĞLIK KENT 1’in inşaatına başlamış olup 36 ay gibi kısa bir sürede 7500.75 m2 lik bir alanda 3 yıldız bloktan oluşan 102 dairelik konutları tamamlamıştır .

Marka Tescil Belgesi ve ISO9001 belgemizi kalitemizi  tescil etmek üzere almış bulunmaktayız.

Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmenin yanında hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerin İLK’leri MESKOM İNŞAAT gerçekleştirmektedir. Yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. Gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabasındayız.

Kente yeni bir kimlik kazandırmanın gayreti içerisindeyiz.